Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Pentagram

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
kum

Mesaj gönderen kum »

bence kendilerinin satanist olduğu hakkındaki yorumlara en güzel cevabı bir albümü ile verdiler. beklenen buydu zaten helal olsun.
firatyigit

Mesaj gönderen firatyigit »

ya bi pentagram vardı grup diye, bi e kurban. kurban dağıldı pentagram da gitmesin
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

korkma gitmez onlar pentagram bitmek bilmez bi şarkıdır ve eminim çok sağlam bir dönüş yapcaklar.Dört gözle bekliyorum MEZARKABUL,dön artık :!:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

pek dinlemem ama
ANATOLİA cok hosuma gitti
ama sevenlerde haksız degil süper müzik yapıolar.........
sssilaaa

Mesaj gönderen sssilaaa »

pentagram süper bi grup. tartışılmaz gerçek rock müzik yapıolar. sahne performaslarını izlemek gibi bi şansım olmadı ama duyduğuma göre kendilerine yakışır bi şekilde o da harikaymış. hepinize tavsi ederim dinleyin mutlaka
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

pentagram turkiyenin en basarili gruplarindan basta geliyor bence. ozellikle anatolia albumleri guzel. sonsuzluk adli sarkilari superr !
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

benim en beğendiğim pentagram şarkıları 'ölümlü' we 'şeytan bunun neresinde'...gerçekten bu iki parçada çok gsll,dinlemeye doyamıyorum walla... :wink:
commander

Mesaj gönderen commander »

Scream yazdı:ülkemizde anadolu rock yapan bir çok sarkıcı var. ama gerçek rock yapan iki isim söyleyeyim.
Pentegram & Şebnem Ferah
yani başka söze gerek yok
söle demek istedim

erkekde
dEMİR dEMİRKAN
bayanda
Sebnem Ferah
grupda pentagram
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

[quote="commander
erkekde
dEMİR dEMİRKAN
bayanda
Sebnem Ferah
grupda pentagram[/quote]
bencede..katılıyorum bu dediğine..
aze

Mesaj gönderen aze »

Bence Pentagram ya yeni albüm çıkarsın,ya da eskilerini çoğaltıp tekrar piyasaya sürsün...Çünkü bunlar yapılmadıkça eski albümleri yasal olmayan yollardan basılıp duruyor..Gördüğüm kadarıyla Kadıköy'de korsan Pentagram albüm ve mp3 leri rahatlıkla bulunabiliyor...Grupça bu sorunla ilgilenmeliler diye düşünüyorum...
idanist

Mesaj gönderen idanist »

pentegram tartısılmaz turkiyenin en iyi heavy metal grubu hele o anatolia bombaa
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Pentagram ilk çıktığından beri efsanedir ölene kadar da(ki umarım dağılmaz erken ölmez) efsane olacaktır.Her şarkıları kaliteli ve güzel dünya çapında kaç rock grubu vardır ki?Yani biraz abarttım belki ama dinlemekte fayda var 8)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

sğlam 1 grub yaa bu tartısilmaz zaten...
KURBANN
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen KURBANN »

ya scream annadık yorumu da bi de adlarını doru yazsaN PENTAGRAM olmasın o grup
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

her türlü saygı duyulacak, türk rock müziğinin en temel gruplarından biri...

dark is the sunlight or i'm blind forever...