Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ogün Sanlısoy

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Ogün Sanlısoy

Mesaj gönderen Bugfixed »

Ogün Sanlısoy panolarıdır....
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

merhaba

Mesaj gönderen hasta »

Tek söyleyeceğim çok güzel şarkılarının olduğudur.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

pek hoslanmam
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

ya bence cok farkli biri.seviyorum kendisini.iyi bi sanatci.en son klibi ve sarkisi super olmus.
requiem

Mesaj gönderen requiem »

şarkı sözlerinin yetersiz olduğunu düşünüyorum.
requiem

Mesaj gönderen requiem »

diyorlar ve yar olmadın. benim sevdiklerim.diyorlar'ın ikinci yarısına girişi çok güzel.

gece güne el sallar,bu gecede aklımda kal..
buralarsoguk

cok sacmalik sozleri var kiz gunaydin gozunaydin nemi iyi ki pentegramdan ayrildi
requiem

Mesaj gönderen requiem »

:)

ayrıca "bende özledim" bence kötü bir cover.ikisi arasında bir tercih sunulsa ferdi tayfur derim. en azında o kendine benziyor.
bellatrix

Mesaj gönderen bellatrix »

sözler yetersiz dogru lakin pentagram mirası altyapı şahane bence! her şarkıda hissediliyo... velhasıl boş adam değil doğrusu...sewiom keratayı :D
akıltutulması

Mesaj gönderen akıltutulması »

ilk albümdeki elektronik alt yapıdan kurtulmuş olması sevindirici neydi öle cıstaklar
abdurrahimaykas

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

Hakkını yemeyin arkadaşlar Ogün'ün, piyasadaki en iyi rock vokallerinden birisi olduğu kesin.
Ayrıca şarkı sözlerinde ne sorun olduğunu anlayamadım.
Cover şarkısının gereksiz olduğuna ben de katılıyorum ama albüm geneliyle ortalamanın hayli üzerinde.
Düşmez kalkmaz, yar olmadın, bana bi sor, pencere...
güzel şarkılar.
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

yapmayin ya bence cok degisik ve hos biri.hem bende ozledimi ben hic dinlemedim(sevmedigim icin)ama ogun soyledigi zaman bir hos olmustu ve cok sevdim
buralarsoguk

yetersiz evet sozler pek anlamli bulmuyorum
teo

süperrr

Mesaj gönderen teo »

walla bence süper... sarkılar söz yönünden zayıf olsada müzik yönünden süper bence ama son klibi dandik... şarkı da... müziği de... sözlerine dikkat etmedim..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bence en güzel şarkısı Saydım sizce??