Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Gülümsemek, sadece gülümsemek...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Gülümsemek, sadece gülümsemek...

Mesaj gönderen Shuko »

Gülümsemek, sadece gülümsemek

Gülümsemek iki insan arasındaki en kısa mesafedir.
Acaba öyle mi ?
Gülümsemek için bir neden yazın ki okuyanlarda faydalansın. :)
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

gülümseme... içten gelen sevginin yüze yansımasıdır herhalde gülümseme...yani bir küçük tebessüm veya tatlı bir gülümsemenin oluşmasında sevgi vardır.bide çevrendeki ooonca seni mutlu görmeye alışan insanlar seni üzgün görüp üzülmesinler diye onlara gülümsemek zorundasındır.benim yüzümeden insanlar mutlu olsunlar diye eksilmeyen tebessüm her sefererinde canımı birkez daha acıtıyor.dilim yalan söylesede artık ruhum gerçek istiyor.ama çevremdeki insanlar ne gerçeği yani içimde yaşadıklarımı dinlemek istiyorlar ne de beni üzgün görmeyi..

karmaşık bir hayat yaşarken bir gün dönüp ona gülümseyebilirsem....
nihan

Mesaj gönderen nihan »

gülümsemek..... küçücük bişeyle mutlu olabilmeyi öğrendiğinizde kendiliğinden ortaya çıkar zaten ... :D :lol: :D :lol:
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Gülümsemek;
Demek istediğim saf bir optimizmle etrafa gülücükler saçmak değil elbette. İçten olmak ve karşı tarafa samimi duygularımızı küçük bir gülümseyişle iletebilmek. Yaşamın üzerimizde yarattığı baskılar nedeniyle belki de gülmeyi unutmuş bir toplum olduk. Sokakta yürürken, şöyle bir çevrenize bakın. Hep asık suratlar, o donuk ifadeler. Ama kimse sizden mutlu olma arzusunu zorla almıyor ki? En kötü koşullarda bile neşeli olmak yine sizin elinizdedir. Her zaman mutlulugun dorugundayken gulunmez. Bazen sirf hayata giciklikolsun diye ucurumun kenarindayken bile gulumseyeceksin. Neşeli olmanın yolu neşemizi yitirdiğimiz zaman neşeliymiş gibi konuşmak ve öyle davranmaktan geçer. Shakespear’in dediği gibi, “Hiçbir şey iyi ya da kötü değildir, düşünce bir şeyi iyi ya da kötü olarak değerlendirir.” Unutmayın, hiç kimse gülümseyemeyecek kadar mutsuz değildir. Yeni biriyle tanışıyorsanız, gülümseyin. Farkı fark edeceksiniz. =)
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

yazdıkların çok güzell
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

Ağzınıza sağlık hocam ne güzel anlatmışsınız gülümsemek o kadar da zor değil.Dediğiniz gibi deneyip farkı görmek gerekiyor... :twisted:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

gülümsemek diye başlamışız hep karşımdaki canımı yaksa da ben hep gülümsemeyi tercih ettim. ne kadar güçlü olduğumu görsün diye. şimdi böyle yazdım ama zannetmeyin ki göstermelik bir gülümseme. gerçekten hissederek bir tebessüm. size tavsiyem bunu yapın. kalbinizi mi kanattı gülümse ki onun ki kanasın, gülümse ki senin yaran kapansın.
Sezen Aksu'nun şarkısı geldi aklıma
Gülümse hadi gülümse...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

anlatmak istediğim bir şey var geçtiğimiz yıl baharda daha yeni yeni yapraklar açarken bir bebek geldi ailemize adı: Yaprak. geçen hafta henüz anne-baba gibi basit kelimeler dışındakileri söyleyemeyen meleği bana adımla seslenirken gördüm. evine gidereken hem sesleniyor hem de el sallıyordu. aşkım benim yaa o an yüzümdeki gülümsemeyi yanımdakiler farketmiş benim tek farkettiğim o soğuk havada içimin ısndığıydı.
LirikBudala

Mesaj gönderen LirikBudala »

simdi sen bir ayrilik gülümsüyorsun gitmisliginle..
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Gülmek Sadece İnsana Özgü Bir Davranıştır, Mimiktir Cok ta Anlamlıdır İnsanlar Hep Birbirleriyle iliskilerınde Guler Yuzle Hafif Tebessumlerle Konussa Halledılemeyecek Sorun Kalmaz ...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

gülümsemek

Mesaj gönderen hazan »

gülümsemek; zor bi kelime bulmakta yaşamakta. neyse fikrimce gülümsemek;
insanların kısa yada uzun susuş dönemlerinde içindeki mutluluğun anlatılma şekli. yani hiç konuşmadan mutluyum demektir. umarım hepimizin hayatıda gülümseme tadında geçer:)
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bir tek gülüşü için neler vermezdim dediğimiz insanlar olur hepimizin hayatında...
İnsanları gülücüklerimizden mahkum etmeye hakkımız yok bence...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

gülümsemek insan kalbinede iyii geliyormuss...
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bir gülümseme yılanı deliğinden çıkarırmış ama yok o tatlı sözdü galiba amaaan her neyse önemli olan bir gülücükle elde ettiğimiz kazançlar, mesala arkadaşlık ,dostluk, aşk hepsi gülücüklerin altında gizlidir bence..tebessümünüzü kaybetmemenizi dilerim..
Ebrulii

Mesaj gönderen Ebrulii »

Güldükçe sen dünya da güler sana mutluluk bir ayna gülümsemen yansır ona... :lol: