Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

GRUP TINI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
sonsuz

GRUP TINI

Mesaj gönderen sonsuz »

Feridun Düzağaç üniversitede okurken dört arkadaşıyla birlikte Tını grubunu kurmuştur. Daha sonra grup 1993 yılında Feridun Düzağaç askere gitmeden önce "Öğrenci İndirimi "isimli tek albümünü yapar. Feridun Düzağaç lavinia şarkısını ilk önce bu albümde seslendirmiştir. Hatta daha sonraki albümlerinde de değişik bir yorumla yer verdiği paranoya ve ela da ilk olarak bu albümde yer almıştır Bu albümdeki şahane lavinia yorumuyla gönülleri bir kez daha fethetmiştir. Ayrıca O.Veli'nin bir şiirini bestelediği değil miydik şarkısı da benim favorilerim arasında. Şarkıların tam listesi ise şöyle;

paranoya
lavinia
toy yıllar
yaz yağmuru
ela
kuştan lekeler
değil miydik?
elden gittim
bitmiyor gece
rehavet mi
son şarkı

Grup üyeleri ise;
Feridun Düzağaç- Vokal/Armonika
Hakan Erken- Bas gitar/Vokal
Emrah Aydoğdu- Ritm gitar
Gürhan Kartal- Solo gitar
Halim Özsoysal- Davul
Bulması biraz zor olabilir ama vazgeçmeyin. Dinleyince buna değdiğini göreceksiniz.
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

nereden bulabilirim
Lütfen...
Ayrıca Feridun Düzağaç'ın kitabını da çok merak ediyorum....
sonsuz

Mesaj gönderen sonsuz »

Ben Ankara'da bulmuştum Gitme imkanın varsa bir bak derim
cagriaga

ANKARA mı????
VAEYY....
Ben İstanbul'dayım ve İstanbul'daki arkadaşlara sesleniyorum bulanlar varsa ne olur haber versinler.Veya sen bulabilirsen bana yollar mısın?
Parası neyse hallederiz?Kargo parasını da veririm sen hiç meraklanma.Bu bütün arkadaşlarım için geçerlidir bulabilen varsa bi zahmet bildirsin bi şekilde hallederiz...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

abi ben ankaradayım bırak tınının albümünü feridun un ilk albümünü dahi bulamadım normal yollardan
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

neden cd si yok ama kaseti bulunuyor
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

çünki albümün cd si yok teşekkür yazısında 'kasetimizi alarak bize ilersi için cesaret veren sizlere...'
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ben tiniyi soylemiyorum f.d nin ilk albumunu soyluyorum
sonsuz

Mesaj gönderen sonsuz »

F.D'nin ilk albümünün cd'si var ama ne cd'yi ne de kasedi bulmak imkansız gibi bir şey Ben Ankara'da aradım ama bulamadım İnternette de hiç bir yerde yok Bulan bir arkadaş(kaset veya cd) bildirirse çok sevinirim
cagriaga

Ya Feridun Düzağaç'ın ilk kasedini bulamadım ama mp3 olarak elime geçti.
Diğer kasetlerini bulmayı uzun uğraşlar sonucu başardım.
Ama Grup TINI'yı nasıl bulacağım hiçbir fikrim yok
Ayrıca Ferdinu Düzağaç'ın kitabı da varmış "ilk rüzgar" adında ama ona da hiçbir yerde rastlayamadım..
Bilen,bulan,bulabilen,gören varsa bildirsin lütfen..
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

arkadaşlar aramaya devam bulmak çok da zor diil! aslında ilk albümün cd sini bulmak zor kabul ediyorum ama kaset var :) bu arada tını'yı bulmak imkansız diil ben de iki tane var birini bugün aldım diğerini zaten imzalattım ada müzikten çıktı ben izmir'de ada müzik mağazasında buldum
şiir kitabına gelince işte o çoooook zor iş çünki adana ve bölgesinde çıktığını duydum hani zaten eski olduğu için adını duyana rastlamadım
cagriaga

du-ya sen beni kompleksten öldürecen galiba.
biz bi tane bulamadık elalem 2 tane almış..
Batsın be bu dünya
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

dur komplekse girme ben albümü tekrar araştırayım bulursam bi şekilde kargo falan yollarım ya sen nerse yaşıyosun?
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

bi haberim var grup tını'dan hakan erken albüm hazırlıkları yapıyor bana söylediğime göre bi sorun var askerlik yapmamış bu albümün çıkmasına bi süre engel olabilir ama ben sabırsızlıkla bekliyorum
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

arkadaşlar şimdi iki tane grup tını kaseti gördüm birini alıyorum isteyen bana mesaj atsın yollıyım