Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ÇOK İSTEYİNCE OLUYOR MU?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

çok istemek değil

Mesaj gönderen hazan »

yaşamak için yetenek az, inaçta gerekir. inanırsan herşeyi başarırsın yada başarabilecek gücü kendinde bulursun, ama eğer olmayacak bişeyse ne yetenek ne inanç az gelir. ben çok istiyorum kesin olacak diye yola başlayanların hepsi yolun sonuna varamaz buda bi gerçek arkadaşlar... :?
Ritmik

Mesaj gönderen Ritmik »

isteyince olur... denemesi bedava.
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

olur mu bilmem.belkide oluyordur.yani başıma bir kez geldi.ama sonu iyi bitecek diye bişiy yok ki.bi sınava giricez diyelim ki.çok istiyoruz kazanmayı.çalışmadan olmaz.asla.yani bence faliyet göstermek de şart.mesela ben o şahısla çıkmayı çok istedim ama olmasının nedenleri arasında benim ona gidip seni seviyorum demem de var bence.kız olmama rağmen büyüüük bi adım attım.belki oluyordur çok isteyince ama aylem şart... :roll:
angelus

Mesaj gönderen angelus »

gercekten istedin mi olması seye benziyor...küçükken çok dondurma istersin ama o kadar çok istersin ki velhasıl neticede anne ya da baba cok istemesse senin istemenin okadar fazla önemi yoktur ...yani tam olarak olmasa da bunun gıbı bı sey...bi çok sey istesekte hayatta bızden daha rüteliler istemedkce ben ce coğu zaman afaki kalıyo malisef :(
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

ewt bazen tabi ki olabilir çook istenilern şeyler ama ben de nedense hep tersi çıkıo hiçbişeyi çook istememk lazım bence.her şeyi gelişine bırakmak lazım die düşünüorum :?
conqueror

çok isteyince oluyor mu?

Mesaj gönderen conqueror »

birşeyi çok istemek ona ulaşma yolunda önemli bir adımdır fakat herzaman sadece istemek fayda etmiyor işte...birtakım zorluklarla karşılaşıp yılıyor insan.bilmiyorum belkide benim hırssızlığım dolayısıyla yaşadığım bir sorun bu!birşeyi çok isteyip sadece ona ulaşmak amacıyla yaşamamalı insan!aksi takdirde yaşanabilecek bir başarısızlık hayata küsmelere,depresif durumlara yol açabiliyor...
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

bnde çk istedim ama olmadı bunu kolayca deil 1 buçuk yıl uğraşmış ve hiç kazanamadn kaybetmiş birisi olarak söylüyrm senn adına sevindm ama her istediğin olmuyo ne yazıkki. hayatımda hiç bi şeyi istemediğim kadar istedim onu ama bi işe yaramadı

bazen düşünüyorum çk şeymi istedim diye ama sadece onu istedim ben! o bile olmadı
yüz vermiyo bana hayat

diloş böle demiş:P kusura bakmayın yeniim nsl yazılması gerektii hakkında bilgim yok

çok isteyince olur bunu belki 1,5 yıl deil daha uzun bi süre de elde edrsin ama mutlaka olur
ben çok bekledim çok istedim we oldu. belkide en imkansız şeydi ama çok sawaştım yılmadım,keşke yılsaydım hiç kıymetli deilmiş meğerse. ama herkes şuna inansın birşey wardır çok değerlidir sizin için mutlaka ulaşmanız gerekir çok istersiniz,birşekilde ulaşırsınız bu çeşitli şekillerde olur. ama siz sakın çok istediiniz şeye ulaşmak için kendinizden ödün wermeyin bırakın çok istediniz şey olmasın ama siz siz olarak kalın
fllory

Mesaj gönderen fllory »

çok isteyince oluyordu hani.söyle nerdesin hiç gelmeyen.
benim de zamaninda ço..k fazla istedigim birsey vardi.hatta bu sarkiyi dinleyip agliyodum hep.çünkü o anki ruh halimi anlatan daha güzel sözcükler yoktu zihnimde.1 dinledim, 2 dinledim,5 dinledim,10 dinledim.ben dinliyordum ama hala istedigim olmuyodu bi türlü.dinliye dinliye anladim ki;
bu sarkilar hepsi yalan.seni benden neden alikoyar zaman.kapim çalmaz.gelen olmaz.yoksun diye istehsiz,sabah olmaz zaman.ama BIKTIM karanliktan...
(buraya yazdiklariniza söööyle bi baktimda istekleriniz hep olmus.simdi idrak ediyorum ki;galiba bnde bisey var.inanin istedigim sey öyle çok da zor da degildi.ama olmadi iste.tüm bunlara ragman hala dinliyorum bu sarkiyi,dinliyorum ve bekliyorum.hala umudum yok degil çünkü.benimde sonumun size benzemesini istiyorsaniz lütfen benim için dua edin,lütfen...)
angelus

Mesaj gönderen angelus »

isteyince olur denemesi bedava da hayat o kadar bedava diiilll
Fairjudge

Mesaj gönderen Fairjudge »

Bir şeyin olacağı varsada olur olmayacağı varsada olmaz. Olay bu kadar basit. Olacağı varsa kendiliğinden olur. Ama olmayacaksada taşı taşa çalsan yine olmaz. :wink:
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

al bendende o kadar :!:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Gerçekten çok istemekle olmuyor eğer olsaydı şu ana dek hiç ağlamazdım.Hayat zor ve her zaman istediklerimize kavuşamıyoruz. :(
UzUn!

Mesaj gönderen UzUn! »

eger caba harcarsan;cok ıstesen we ıstedıgın seyın olması ıcın ımkan warsa neden olmasın kı
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

bu konuda sana katılıyorum bozcadalı.kaandığımı sandım ama elimde tuttuğum kaybetmelermiş...
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

herşey sende gizli die bi şiir war bilmem bilirmisinz gerçektnde herşey sizde gizli istediinz herşeye ulaşabilirsinz er yada geç yeterki isteyn