Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ÇOK İSTEYİNCE OLUYOR MU?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

aşk için ne kadar yoğunlaşsanızda ne kadar istesenizde olmuyor çünkü karşınızdakide bir insan siz onun için bir şeyler hayal ederken onun başka şeyler hayal ettiğini görüyorsunuz veya düşündüğünüzden bambaşka bir kişilik karşılıyor sizi.
bu konunun dışında anlatmak istediğim birşey var:
lise stajımı bir bankanın havale departmanında yaptım.maaşlarını almaya gelen emekliler,para havale etmek isteyen müşteriler,bir de stajyersin...havale geçirecek gibi oluyordum :lol: bir başka departmanın işleri o kadar az olurdu ki oraya her gidişimde onları sohbet edip gülerken görürdüm. neşenin kaynağıda bir kişiydi. bir gün "Allahım neolur sadece birgün bizim departmana gelse" dedim sanki o gelince işler mi azalacak yook. neyse ertesi sabah bankaya gittiğimde onu bizim katta otururken buldum. sadece birgün demiştim ama o iki ay bizimle çalıştı. bende de ne stres kaldı ne de yorgunluğumu hisseder oldum.
kıssadan hisse; böyle şeyler çok isteyince oluyor... :P
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Bu konuda şansı dönen varmı arkadaşlar benim halen istediklerim olmuyo.
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Olmuyooorrrr yine olmuyorrr. Evet arkadaslar bi seyi ne kadar cok istediysem olmadi hatta tam tersleri bile oldu :)
nilay

Mesaj gönderen nilay »

çok isteyince gercekten oluyor. ama ne istediğini bilmek onemli. bazen çok istediğimiz şeyin gercekten istedigimiz şey olmadığını anlamamız zaman alıyor
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Hakan sanirim yok yine ayni tas ayni hamam... :?
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Kader arkadaşım shuko sende ben gibi çok şanslısın galiba..
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ben şunu anladım ki arkadaşlar,bazen bişeyleri elde etmek,isteklere kavuşmak değilde elde edilenleri korumak kaybetmemek daha değerli.her açıdan!
misk

Mesaj gönderen misk »

birşeyi çok istersen bütün gücünle odaklanırsan oluyo..bende çok tanık oldum..hatta hayatın düşüncelerden ibaret oldugunu ve yönlendirmekte tamamen bizim elimizde diye düşünüyorum..aslında okudugum bi kitap beni bu konuda baya etkiledi :wink: [/b]
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

sevgili, seni çok istedim.
oldun mu? olmadın mı?
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Gel bir karar alal?m tersini isteyelim belki dönermi dersin deneyelim...
DiLoS
Üye
Üye

Re: ÇOK İSTEYİNCE OLUYOR MU?

Mesaj gönderen DiLoS »

ucuckelebek yazdı:çok istedim ve oldu...herkesin yaşamasını dilerim bunu...gerçekten o çok istediğiniz şeye tüm enerjinizi verdiğinize inanıyormusunuz?yoksa çok istedim ama olmadı diyebiliyormusunuz kolayca?hemen küsmeyin arkadaşlar...çok isteyince oluyormuş....

bnde çk istedim ama olmadı bunu kolayca deil 1 buçuk yıl uğraşmış ve hiç kazanamadn kaybetmiş birisi olarak söylüyrm senn adına sevindm ama her istediğin olmuyo ne yazıkki. hayatımda hiç bi şeyi istemediğim kadar istedim onu ama bi işe yaramadı :cry:

bazen düşünüyorum çk şeymi istedim diye ama sadece onu istedim ben! o bile olmadı :?:
yüz vermiyo bana hayat
krmızı

Mesaj gönderen krmızı »

galba hayaller gercek olmaz bnm dunyamdaa! suana kdr cok istediim hcbsy gercek olmadı..:/
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

kişiden kişiye değişiklik gösteriyor olsa gerek.birinin yaşadıkları bir başkasının yaşadıklarıyla ve hissettikleriyle çok farklı olabiliyor.bundan hareketle kimine göre oluyor kimine göre de ne yaparsa yapsın olmuyordr ya da oluyor olsa bile olmuyor paranoyası uyanabiliyor bazı kimselerde sanki herşey tersine,her su bulanık geliyor.
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

her zaman çok isteyince olmuyor.
uzun bir zaman bekliyorsun gelmiyor ama bir güzellik daha var ki bunlar önüne engel oluyor ve sen o engellere takıldıkça yeniden kalkabilmeyi öğreniyorsun.
Bir şeyi tüm kalbinle istiyor ve o olunca da iyi olacağına inanıyorsan o gelip seni buluyor; aşk gibi...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ya genlerimizde taşıyoruz galiba bunu,bazen çok fazla şey istiyoruz hemde haddinden fazla!bi hamlede gelsin kucağımıza düşsün diye;hepsinin gerçekleştiğini düşünmek çok sıkıcı geliyo bana!hayatın bize öğrettiği en güzel şeylerden birincisi çabalamak,çalışmak,didinmek,direnmek,ne olursa olsun onun için umut etmek,diğeri de daha azıyla daha fazla mutlu olmak...tam hayal kırıklığına uğramışken beklemediğimiz bi kazanç yaşayınca da nasıl da deliriyoruz mutluluktan,bu daha değerli bence!!