Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ÇOK İSTEYİNCE OLUYOR MU?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

biraz alakasız ama hedeflerini isteklerini devamlı zirveye ulaşmak olarak degerlendireceksin.tüm enerjini ona harcayacaksın ona ulaşamazsan bile zirveye en yakın noktaya ulaşabilirsin.(biraz felsefik oldu sanırım...)
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ben bir şeyin sadece istemekle gerçekleşeceğine inanmıyorun öyle olsaydı bu gün sokağa çıktığımızda bir tek suratı asık insan göremezdik.birşeyleri istiyorsak maddi veya manevi olsun ona ulaşmak için çaba sarfetmek ve birazda sabretmek zorundayız diye düşünüyorum...
Serdengeçti

Mesaj gönderen Serdengeçti »

Birşeyi çok isteyince yapabilecekleriniz sizi şaşırtacaktır..
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

BENCE NE İSTEDİĞİNE VE NE ŞEKİLDE İSTEDİĞİNE BAĞLI AMA BEN GERÇEKTEN İSTEDİĞİM DİLEDİĞİM VE ÇABA SARFETTİĞİM HERŞEYİN OLDUĞUNU GÖRDÜM GERÇEKTEN İSTEMEK ÇOK ÖNEMLİ VE ÇABA GÖSTERMEK BENCE ÇOK İSTEYİNCE OLUYOR
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Olmuyor

Mesaj gönderen haldunbar »

Yapamayacağımız şeyleri istediğimiz için olmuyor. Bir yerimizi de yırtsak olmuyor,olmuyor işte olmuyor,olmuyor...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

İnsan Kendine Hedef Secerken Kendıyle Ilgılı Bazı Seylerı Goz Onunde Bulundurarak Hedefını Secerse Ve Gercekten Isteyerek O Hedefe Ulasmak Isterse Bence Ulasır ...
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

sadece istemekle olsaydııı....istemek yeterli diil malesef,harekete geçmek gerekiyor.Çalıştıkten sonra insan istediği herşeye sahip olabilir.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Tabiki de sadece ıstemek yeterlı olmuyor ıstemenın yanında calısmak calısmak calısmak gerekiyor ...
pinkdreams

çabalıyacaksın.....

Mesaj gönderen pinkdreams »

armut piş ağzıma düş hikayesi gibi değil işte hiçbir şey ne yazık ki. hedeflerin varsa ve sen bu hedeflerine gerçekten ulaşmak istiyorsan çabalamak zorundasın. hiçbir şey kolaylıkla kazanılmıyor bizim ülkemizde. hedefin ne kadar yüksekse sende ona ulaşmak için o kadar fazla çaba sarfedeceksin.
yok bunlar bana göre değil denirse. o zaman çalışıyorum ama olmuyor ayaklarına girmeyeceksin. haksızmıyım? bazısı vardır doğuştan şanslıdır belki o senin kadar çabalamaz buna diyeceğim hiçbir şey yok. ne kadar şanslı da olsa yine çabalamıştır o da.

insanlar iki türlüdür. bir kısmı çalışır yırtınır istediği hedefe varabilmek için bir kısmı vardır yukarıda da dediğim gibi çok çabalayan kadar olmasa da ondan önce hedefine varır. bu olayı da çok kafaya takmamak gerek diye düşünüyorum sonuçta kişi ideallerine kavuşabilmek için çaba sarf ediyorsa eğer muhakkak işinde başarıya nail olacaktır. biz yeterki çalışmaktan vazgeçmeyelim dimi ama :wink:
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

arkadaşlar,inanılmazsınız...konu nerden nerelere gelmiş..ama o kadar güzel olmuş ki..hani ilk anlatılmak istenen ve şu anda gelinen boyut çok farklı olsa da sonuç
:arrow: mükemmel...bence..
konunun aslına dönersem eğer..çok isteyince bence olmuyor..yani aşk için diyorum..pinkdreams senin ki tamamen bi şans,denk gelme,ya da çok güzel bi 'çok isteyince olma' örneği belki de..ama bence bu sonuncusu değil..aslında öyleymiş ,meğer ikiniz de seviyormuşsunuz da bi türlü yollarınız kesişememiş..yani zamanı değilmiş.zamanı gelmiş ve olmuş..bence budur sizin olayınız..ama bu aşk için bi genelleme olamaz ya..
diğer olaya gelince,yani konunun geldiği boyuta..konu iş yaşamına dönerse eğer,kesinlikle çok isteyince olur det,olayı uztmam bile..çünkü yazılması gereken güzellikleri yazmışsınız zaten...
saygılar..
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

tebrikler! :D
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

aşk için çok isteyince olmak dersen dicoria_mavi tabiki nasıl her şey için bir uğraş çaba sarf ediyorsan aşkın içinde çabalıyacaksın kesinlikle. dediğim gibi hiçbir şey armut piş ağzıma düş gibi olmuyo.

Aşk dediğin öyle kutsal birşeyki (bence) bunu herkes yaşayamaz. yaşadıklarını sanırlar çoğu kişi ilişkisinde. AŞK unutulmayandır. Nerede olursa olsun yüreğinden söküp atamadığındır....

Aşkı bir defa yakalayabilirsen eğer sıkı sıkı ona sarılman gerek ki elinden uçup gitmesin.
e haliyle sıkı sıkıya tutmakta bir çaba gerektirir. herşey bir tarafa dünyada yapması en kolay şey nedir? Yemek yemek değil mi? bunun için bile bir çaba sarf ediyorsun. aşkın için onu sağlam tutabilmek için çokkkkk daha fazla çaba gerekir. bu da karşılıklıdır tabiki. hiçbir şey tek taraflı olmuyo. diyeceğim şu ki eğer kişi emin ise kesinlikle aşığım diyorsa eğer ve karşısındaki insana değer veriyorsa,saygı besliyorsa sevgisinde aşkı için her şeyi yapabilir o kişi. ama gel gör ki geneldeki ilişkiler böyle iki günlük düşüncelerde. aşkın içinde bu ilişkilerin yeri nerde, aşkı,sevgisi,saygısı nerde, buna gösterilecek çaba nerde (göstermeye değecek çaba varsa eğer :roll: ) .........
zagor001

Mesaj gönderen zagor001 »

yalan ben o kadar ço iistioormkii anlatamam ama istemekle olmuoo bu işler bence alakası da yoooq ??
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

bazen o çok istediğin olmadığında varlığının oluşumundan bu yana bir çok şeyi kaybettiğini farkediyorsun...
ve bazılarına asla ulaşamadığını onu kazanmış zannetsende zamanında...
ayrımsamaya başlıyorsun yeniden herşeyi...ve o herşey dediğinin sadece yansımayı simgelediğini...
ulaşmaya çabaladığım tüm sevilerim acı birer çığlık olurken sen öylece geçip gidiyorsun...
ve ben bu yalansılığı her an yeniden yaşıyorum yalan da olsa...
bana acı veriyorsun...
bulduğum sadece tenhalık...
tek nefesim içimde boğduğum sen!..ve karanlık...
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

olmayınca olmuyor işte!!!!!!!!! :!: