Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bulutsuzluk Özlemi

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

"sözlerimi geri alamam" , "bağdat cafe","yaşamaya mecbursun" en sevdiklerim.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet... gercektende iyiiii 1 grub eskilerden kim verki zaten...
misk

Mesaj gönderen misk »

tepedeki çimenlik, sözlerimi geri alamam!!dinlerken insana verdikleri huzur apayrı!! insanın kendini dinlemesini sağlıyolar, ruhumdaki açlıgı kapatıyorum ..
emirates

Mesaj gönderen emirates »

'Beynim Zonkluyor' isimli bir şarkıları daha var,bence çok güzel bir şarkı bu da tıpkı tüm diğer parçaları gibi adamlar efsane olmuş,bize söz söylemek düşmez :lol:
ZoMbI

Mesaj gönderen ZoMbI »

sevdiğim grupların başında geliyorlar.bana rock müziği sevdiren grup en sevdiğm şarkıları sözlerimi geri alamam, uçtu uçtu, güneşimden kaç bide kaportacı
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

bence!!

Mesaj gönderen hazan »

bulutsuzluk özlemi acayip oturmuş bi grup. sözlerimi geri alamam deye başlarım...
the_envoy

Mesaj gönderen the_envoy »

bana bu grubun yaptıkları samimi gelmiyor ne biliyim sevemedim bir türlü bence tamamen popülerlik peşindeler gitara savaşa hayır yazmalar filan bence bi grup müziğiyle ilgi çekmeli oysa bunlar özenti yaratıyo popülerlik peşindeler sanki
tabi bu benim kişisel fikrim :)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

onlar tam bir efsane...kendi felseferiyle iyii muzik yapiyorlar...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

çok iyi bi grup gerçekten 2 haziranda da burda konseri var orion alış-veriş merkezi yanında
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

şimdi senin yanında olmak vardı...korser için yanii:):) konseri izlemeyi cok isterdim yanii...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

evet arkadaslar bulutsuzluk özlemi 20 yasında...
Rock müziğinin en iyi gruplarından Bulutsuzluk Özlemi de Açıkhava’da hayranlarıyla buluşuyor. Şebnem Ferah, Mor ve Ötesi, Duman, Zuhal Olcay ve Aylin Aslım gibi sevilen sanatçılar bu gecede Bulutsuzluk Özlemine eşlik edecekler.

Konuk Sanatçılar
Aylin Aslım, Cahit Berkay, Duman, Mor ve Ötesi, Şebnem Ferah, Zuhal OLcay
elf57
Üye
Üye

Mesaj gönderen elf57 »

kesinikle süper bir grup...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

ben bulutsuzluk özlemi nin özgurluk emek ister sarkısı derim... ac guzelim sacını ruzgar savursun... ac guzelim sacını gunes parıldatsın... ac guzelim sacını yağmur ıslatsın... suzulsun damlalar tenlerinden... biliyorum seni seven o cemberi... biliyorum özgurluk emek ister...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

seyytan yazdı:ben bulutsuzluk özlemi nin özgurluk emek ister sarkısı derim... ac guzelim sacını ruzgar savursun... ac guzelim sacını gunes parıldatsın... ac guzelim sacını yağmur ıslatsın... suzulsun damlalar tenlerinden... biliyorum seni seven o cemberi... biliyorum özgurluk emek ister...

muhahahahaha abi süpersin :lol: :idea:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen seyytan »

yaskaman yazdı:
seyytan yazdı:ben bulutsuzluk özlemi nin özgurluk emek ister sarkısı derim... ac guzelim sacını ruzgar savursun... ac guzelim sacını gunes parıldatsın... ac guzelim sacını yağmur ıslatsın... suzulsun damlalar tenlerinden... biliyorum seni seven o cemberi... biliyorum özgurluk emek ister...

muhahahahaha abi süpersin :lol: :idea:

pardon ama yaskaman neden guldugunu hiç anlamadım cok mu komik geldi sana hani bize soylede bizde gulelim deme... :wink: